Kontakt os

Lastbil Magasinet
Christiansmindevej 12D
8660 Skanderborg
Tlf.: (+45) 70 250 350

Redaktion:

Rasmus Haargaard
Chefredaktør (ansv.)
Tlf.:    (+45) 43 58 45 33
Mobil: (+45) 40 18 80 96
rasmus@dtmedier.dk

Jakob Bargmann
Journalist
Tlf.: (+45) 43 58 45 38


jakob@dtmedier.dk

Ivan Stjernqvist
Teknisk redaktør
Tlf.: (+45) 47 31 40 57
Fax: (+45) 47 31 40 87
istj@post12.tele.dk

Glenn T. Sørensen
Journalist
Tlf.: (+45) 43 58 45 43


glenn@dtmedier.dk

Administration/Salg/Layout:

Jeanette Maria
Konsulent
Tlf.: (+45) 43 58 45 42
jmr@dtmedier.dk

Camilla Krogh
Salgschef
Tlf.: (+45) 43 58 45 30
camilla@dtmedier.dk

Bente Rasmussen
Administration
Tlf.: (+45) 43 58 45 35

bente@dtmedier.dk

Lene Samsøe Andersen
Administration
Tlf.: (+45) 43 58 45 34

lene@dtmedier.dk

Lars Nielsen
AD'er/Layout
Tlf.: (+45) 43 58 45 31

lars@dtmedier.dk

Denne artikel er låst. Ønsker du adgang til låste artikler klik her for at købe et abonnement

 

Indtast dit brugernavn og adgangskode

Kundeservice

Danske Transport Medier APS
Christiansmindevej 12D
8660 Skanderborg
Tlf: +45 70 250 350
CVR: 19999181

Via mail

 

redaktionen@lastbilmagasinet.dk